Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Mimarlara Özel Chiller Çözümleri

mimarlara özel çözümler

Mimari Chiller Sistemleri – Soğutma Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

Mimari yapı çizimleriniz ve projeleriniz için soğutma çözümü mü arıyorsunuz? Mimari çalışmalarınıza özel soğutma sistemi projelerini gelin, birlikte planlayalım.

Tasarladığınız binanın ihtiyaçlarına ve sektörüne özel olarak projelendirilen chiller sistemleri sayesinde dayanıklı bir altyapı oluşturacak, çalışmalarınız için dilediğiniz soğutma sistemine sahip olacaksınız.

Mimarlar özel çözümler kapsamında yapım aşamasında yer aldığınız mimari çalışmalarda mekan büyüklüğüne, kat sayısına, sektörüne, ihtiyaç duyulan soğutma kapasitesine, taleplerinize ve beklentilerinize göre sektörel deneyimimiz ve uzman teknisyen ekibimizle size özel chiller soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi hizmeti sunmaktayız.

Mimarlara özel chiller çözümleri sayesinde üretim tesislerinden soğuk hava depolarına, hastanelerden otellere kadar farklı alanlarda dünyanın en iyi chiller markalarının ücretsiz keşif ve satış, montaj ve bakım, güvenli onarım ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuzca karşılamaktayız. Proje aşamasında yapılan chiller çalışmalarıyla en iyi fiyat teklifini garanti etmekteyiz.

Hangi Projeler İçin Hizmet Veriyoruz?

Mimarlara özel chiller çözümleri için uzman teknisyen ve proje ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Mimarlar için chiller soğutma sistemleri sunarken mekanın özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Mimari Chiller Soğutma Sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi satış ve servis hizmetlerimizi:

  • Endüstriyel Üretim Tesisleri
  • Kozmetik İmalat Tesisleri
  • Tekstil ve İplik Sanayi
  • Gıda ve İlaç Sanayi
  • Boya Üretim Tesisleri
  • Oteller
  • Alışveriş Merkezleri
  • Fabrikalar ve Hastaneler için veriyoruz.
mimarlara özel chiller çözümleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Mimari Chiller Soğutma Sistemi Markaları

30 yıllık soğutma sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz ve satış ekibimizle sizlere mimari chiller soğutma sistemleri için satış ve servis hizmeti veriyoruz. Mimarlara özel chiller çözümleri için dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan Chiller soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi markaları:

Mimari Projeler İçin Chiller Modelleri

Mimari chiller soğutma sistemleri, çizimleriniz için en yüksek tasarrufu sağlayacağınız soğutma cihazları olarak özenle seçilmelidir. Ücretsiz soğutma sistemleri keşif danışmanlarımızla size özel sunduğumuz mimari chiller soğutma, klima santrali ve su soğutma kulesi modelleri:

chiller soğutma sistemleri

Chiller Soğutma Sistemleri

Kurumsal ve bireysel Chiller modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


 

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56