Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Chiller Soğutma Sistemleri Servisi

chiller servisi

Chiller Soğutma Sistemleri Servisi – Tamir Bakım Montaj Aynı Gün Servis

Günümüzde chiller soğutma sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Hava ve su soğutmalı sistemler olarak fabrika, hastane, AVM, oteller ve üretim tesislerinin vazgeçilmezidir. Chiller servisi ekiplerimiz ise chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi için zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak ortaya çıkan arızalar için onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Chiller soğutma sistemleri servis ekiplerimiz, dünyanın en iyi chiller soğutma sistemi markalarının hava ve su soğutmalı grupları, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri ve merkezi sistem soğuk hava deposu cihazlarına hizmet sunmaktadır. Chiller sistemleri servisi sayesinde sorunsuz soğutma sistemi kullanımını sizlere ulaştırmaktadır.

Soğutma Sistemleriniz Uzman Ellerde! Chiller Servisi

Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi servis hizmetimizle Türkiye’nin her ilinde hava ve su soğutmalı cihaz ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, teknolojik imkanlarımız, uluslararası standartlarda uygulamamız, duyarlı bakış açımızla sonrası destek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En iyi chiller fiyatları için garantili satış uygulaması yapıyoruz.

 • Satış ve Serviste Ödüllü Hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Onarımda Sözleşmeli Hizmet
 • Türkiye’de Her İlde Servis Desteği
chiller servis

Chiller Bakım

Chiller soğutma sistemleri periyodik bakım merkezi.

Chiller Montaj

Chiller sistemleri montaj, söküm ve nakliye servis hizmeti.

Yedek Parça Aksesuar

Orijinal Chiller yedek parça ve aksesuar satış merkezi.

Hangi Markalara Chiller Servis Hizmeti Veriyoruz?

Güvenilir ve hızlı arıza çözümlerimizle aynı gün chiller servisi desteği sağlayarak Chiller soğutma sistemleri konforunuzu eksiksiz olarak devam ettiriyoruz. Chiller servisleri uygulamalarımızla her marka için ilk günkü gibi kullanım garanti ediyoruz.  Chiller servis hizmeti verdiğimiz markalar:

Chiller Soğutma Sistemleri Servisi – Neler Yapıyoruz?

Chiller soğutma sistemleri servis hizmeti dahilinde Chiller soğutma sistemlerinizin arızalarını tespit ederek kısa sürede onarım ve kullanım imkanı sağlıyoruz. Teknik ekiplerimizle işletmenizde tamir uygulamaları yaparak size özel çözümler sunuyoruz. Chiller servisi uygulamalarında:

 • 30 Yıllık Deneyim ve Uzman Kadro
 • Kaliteli Fiyat Politikası
 • Son Teknoloji Chiller Soğutma Sistemleri
 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Ödeme Kolaylığı
 • Güvenli Kargo
 • Türkiye Genelinde Hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
chiller soğutma sistemleri

Chiller Soğutma Sistemleri

Kurumsal ve bireysel Chiller modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


 

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56