Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Hakkımızda

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi – Türkiye Geneli Hizmet

Chiller Soğutma Sistemleri Satış ve Servis Merkezi olarak endüstriyel tesisler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, yüksek yapılı binalar, oteller, hastaneler, iş merkezleri, havaalanları, metro istasyonları gibi özel ve kamusal alanlarda chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi ihtiyaçlarını karşılamak için kurulduk.

30 yıllık soğutma sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye çapında geniş satış ve servis ağımız ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her işletme için en doğru chiller modelinin alınmasını ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanım sağlayacak satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktayız.

Alanında uzman satış ekiplerimizle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan chiller modelini, klima santrali ve su soğutma kulesini belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktayız.

Hizmet Politikamız

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan chiller markalarını müşterilerimize sunmak, hızlı ve çözüm odaklı satış öncesi ve sonrası destek vermek, garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleri sunmak hizmet politikamızdır.

 

Kalite Anlayışımız

Her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji chiller modellerini müşterilerimizle buluşturmak, kadromuzun bilgi ve becerilerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, gelişmek ve yenilenmek kalite anlayışımızdır.
chiller yetkili servis merkezi
chiller yetkili satış servisi

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilere en hızlı şekilde karşılık vermek, güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı ve dünyanın en iyi chiller markalarını Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktır. Vizyonumuz:

  • Satış ve serviste eksiksiz hizmet vermek,
  • Profesyonel çözümler üretmek,
  • Dünya standartlarında kalite sunmak,
  • Sektörü geliştirmek ve büyütmektir.

Chiller Bizim İşimiz!

Chiller Soğutma Sistemleri satış ve servis merkezi olarak olarak chiller hizmetlerinde yurt içi ve yurt dışı tüm uygulama ve taahhütlerde, kalite ve garanti güvencesi veren markamızla anahtar teslim projelerinde gerekli danışmanlık hizmetleriyle memnuniyetinizi ilk sırada tutmaktayız. Chiller satış ve servis süreçlerinde hızlı, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunarak sektörümüzü geliştirmek için çalışıyoruz. İş ahlakını ön planda tutarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen ve güvenilen bir marka olmaya devam ediyoruz. Gelin, siz de ailemizin bir parçası olun…
Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56