Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş. Chiller Çözümleri

Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş. Chiller Çözümleri

Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş., Chiller bakım ve servis uygulamalarında bizi tercih etti…

Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş. için chiller soğutma sistemlerine özel bakım ve onarım süreçlerini başarıyla yürüttük. Chiller soğutma sistemi tamir uygulamalarında orijinal yedek parça ve aksesuar desteğiyle birlikte kaliteli kullanım avantajı sağladık.

Chiller sistemleri bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş. binaları için yetenekli ve uzman teknisyenlerimizle sistemin ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz şekilde çözdük. Orijinal yedek parça kullanarak chiller sisteminin ilk günkü gibi çalışmasını sağladık.

Müşteri:Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş.
Kategori:Chiller
Tarih:
Durum:Tamamlandı

Kale Kalıp Makine ve Kalıp Sanayi A.Ş.

Kale Kalıp, BOTAŞ, İGDAŞ, gibi ilgili tüm makamlarca onanmış ve kabul edilmiş olarak ev ve sanayi tipi sayaçlar, her türlü basınç ve debide RMS A-B-C tipi istasyonlar imalatı yapmaktadır. Kalekalıp bünyesindeki, taahhüt bölümü ile beraber, ihtiyaca göre çeşitli alt taşeronlar kullanarak ya da konsorsiyumlar oluşturarak, iştigal alanına giren konularda anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kurumsal chiller soğutma sistemi çözümleri sunmak için kurulmuş olan firmamız, 30 yıllık sektörel deneyimi, geniş araç filosu, orijinal yedek parça ve servis ağıyla birlikte kaliteli soğutma sistemi bakım onarım desteği sağlamaktadır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56