Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Kuralkan Bilişim Otomotiv Chiller Çözümleri

Kuralkan Bilişim Otomotiv Chiller Çözümleri

Kuralkan Bilişim Otomotiv, Chiller bakım ve servis uygulamalarında bizi tercih etti…

Türkiye’nin en iyi chiller satış ve servis merkezlerinden biri olarak Kuralkan Bilişim Otomotiv’e ait binaların chiller sistemlerinin bakımlarını ve tamir süreçlerini yürüttük. Chiller servis ekiplerimiz Kuralkan Bilişim Otomotiv’e özel olarak sistem bakımlarının tamamını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Chiller sistemleri bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Kuralkan Bilişim Otomotiv için yetenekli ve uzman teknisyenlerimizle bina gereksinimlerine uygun bir çalışma belirledik. Chiller soğutma için gerekli olan performans bakımlarını gerçekleştirdik.

Müşteri:Kuralkan Bilişim Otomotiv
Kategori:Chiller
Tarih:
Durum:Tamamlandı

Kuralkan Bilişim Otomotiv

Kuralkan Bilişim Otomotiv San. ve Dış. Tic. A.Ş. Kuralkan Şirketler Grubu kuruluşudur. Kuruluşu 1950’li yıllara dayanan şirketin motosiklet sektörünün yanı sıra bilgisayar, otomotiv, inşaat sanayinde yatırım ve iştirakleri bulunmaktadır. Otomotiv sanayisinde ilk adımını 1987 yılında MZ Motosikletlerin Türkiye Distribütörlüğü ile atmıştır.

Sektörde gösterilen başarının ardından, 1994 yılında İstanbul Dudullu’daki fabrikasında yerli motosiklet üretimine başlayan Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş., o yıldan bu yana Kanuni markasıyla ürettiği motosikletleri hem yurt içi hem yurt dışı pazarına sunmaktadır.

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kurumsal chiller soğutma sistemi çözümleri sunmak için kurulmuş olan firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu, Türkiye genelinde satış ve servis ağıyla kaliteli soğutma desteği sağlamaktadır. Satış öncesi ve sonrası süreçlerde profesyonel destek sunmaktadır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56