Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Kumsal Butik Otel Chiller Çözümleri

kumsal butik otel chiller çözümleri

Kumsal Butik Otel Chiller Çözümleri

Kumsal Butik Otel, Chiller uygulamalarında bizi tercih etti…

Türkiye’nin en iyi chiller satış ve servis merkezlerinden biri olarak Kumsal Butik Otel’e ait binaların chiller sistemini oluşturduk. Chiller satış ve servis ekiplerimiz Kumsal Butik Otel’e özel projelendirme yaparak en iyi chiller markalarını otelimizle buluşturduk. Otelin oda sayısına, misafirlerin kullandığı alanlara, dış cephelere uygun tesisat kurulumlarını tamamladık.

Müşteri:Kumsal Butik Otel
Kategori:Chiller
Tarih:
Durum:Tamamlandı

Chiller tesisat hizmeti verdiğimiz Kumsal Butik Otel için yetenekli ve uzman teknisyenlerimizle bina gereksinimlerine uygun bir çalışma belirledik. Paslanmaz su depolarının, hidrofor tesisatlarının, kollektör sistemlerinin, temiz ve pis su borularının kurulumunu yaptık ve çalışır olduğunu denetledik. Ayrıca yangın tesisatlarının hidrantı, , boru kaynağı ve hattı, yangın dolabı, NRS vana, kollektör sistemi, spring sistemi, dizel, jokey, elektrikli motorlu yangın hidroforu kurulumunu yaparak teslim ettik. Isıtma soğutma ve havalandırma sistemleri için de teknik detayları oluşturarak tesisat kurulumlarını tamamladık.

Kumsal Butik Otel

Büyükada’nın en iyi otellerinden biri olan Kumsal Butik Otel; 21 odası, 7/24 resepsiyonu ile hizmet vermektedir. Büyükada misafirlerini kaliteli ve konforlu odalarında ağırlamaktadır.

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kurumsal chiller soğutma sistemi çözümleri sunmak için kurulmuş olan firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis ağıyla kaliteli soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56