Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Metro Turizm Samandıra Tesisleri Chiller Çözümleri

metro turizm samandıra chiller çözümleri

Metro Turizm Samandıra Tesisleri Chiller Çözümleri

Metro Turizm Samandıra Tesisleri, Chiller bakım ve servis uygulamalarında bizi tercih etti…

Chiller satış ve servis merkezlerinden biri olarak Metro Turizm Samandıra Tesisleri’nde bulunan chiller sistemlerinin bakımlarını ve onarım süreçlerini yürüttük. Chiller servis ekiplerimiz Metro Turizm Samandıra Tesisleri’ne özel olarak sistem bakımlarının tamamını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Chiller sistemleri bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Metro Turizm Samandıra Tesisleri için yetenekli ve uzman teknisyenlerimizle sistemi tam performanslı çalışır hale getirdik.

Müşteri:Metro Turizm Samandıra Tesisleri
Kategori:Chiller
Tarih:
Durum:Tamamlandı

Metro Turizm Samandıra Tesisleri

Türkiye’nin en büyük karayolu taşıma şirketlerinden olan Metro Turizm, 1221 otobüsü ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 79 ilde toplam 1.000’den fazla aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satışı hizmeti sunmaktadır. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.

Ülkemizin her yerine ulaşan otobüs ağıyla dikkat çeken Metro Turizm, sektörün liderlerinden biri olmaya devam edecektir.

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kurumsal chiller soğutma sistemi çözümleri sunmak için kurulmuş olan firmamız, deneyimli teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz, Türkiye genelinde satış ve servis ağımızla kaliteli soğutma sistemi hizmetlerini adresinize getirmekteyiz.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56