Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Vakıf Finansal Kiralama Chiller Çözümleri

vakıf finansal kiralama chiller çözümleri

Vakıf Finansal Kiralama Chiller Çözümleri

Vakıf Finansal Kiralama, Chiller bakım ve servis uygulamalarında bizi tercih etti…

Vakıf Finansal Kiralama binalarının chiller sistemlerinin bakım ve onarım süreçlerini başarıyla yürüttük. Chiller soğutma sistemi tamir uygulamalarında orijinal yedek parça ve aksesuar desteğiyle birlikte konforlu kullanım sağladık.

Chiller sistemleri bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Vakıf Finansal Kiralama binaları için yetenekli ve uzman teknisyenlerimizle ihtiyaçlara uygun bir çalışma belirledik. Orijinal yedek parça kullanarak chiller sisteminin ilk günkü gibi çalışmasını sağladık.

Müşteri:Vakıf Finansal Kiralama
Kategori:Chiller
Tarih:
Durum:Tamamlandı

Vakıf Finansal Kiralama

Vakıf Leasing 15.09.1988 tarihinde Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. unvanı ile bir Vakıfbank iştiraki olarak kurulmuştur. 1991 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsasına kote edilmiş ve halka açılan ilk leasing şirketi olmuştur.
Başarı dolu 25 yılını dolduran Vakıf Leasing ülkemizin kalkınmasına ve istihdama katkıda bulunacak milli gelirimizi arttıracak yatırımlara destek vermekte ve Türkiye’nin artı değerlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Özenli bir çalışma ve doğru zamanda doğru hamle yapabilme tecrübesi ile leasing konusunda yatırımcılara çok önemli avantajlar sağlayan Vakıf Leasing, dünden bu güne benimsediği doğru ilkelerle kararlı, inançlı ve ilerici yaklaşımlarla geleceğe daha sağlam adımlarla yürümektedir.

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kurumsal chiller soğutma sistemi çözümleri sunmak için kurulmuş olan firmamız, 30 yıllık sektörel deneyimi, geniş araç filosu, orijinal yedek parça ve servis ağıyla birlikte kaliteli soğutma sistemi bakım onarım desteği sağlamaktadır. Uzman ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56