Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Vanity Nişantaşı Chiller Çözümleri

vanity nişantaşı chiller çözümleri

Vanity Nişantaşı Chiller Çözümleri

Vanity Nişantaşı, Chiller uygulamalarında bizi tercih etti…

Türkiye’nin en iyi chiller satış ve servis merkezlerinden biri olarak Vanity Nişantaşı şubesine chiller sistemi oluşturduk. Chiller satış ve servis ekiplerimiz ile Vanity Nişantaşı’na özel projelendirme yaparak en iyi chiller markalarının satışını ve kurulumunu gerçekleştirdik.

Müşteri:Vanity Nişantaşı
Kategori:Chiller
Tarih:2014
Durum:Tamamlandı

Vanity Nişantaşı için gece kulübünün;.

• Sıhhi
• Isıtma Soğutma
• Havalandırma
• Yangın tesisatı süreçlerinin kurulum ve kontrollerini tamamladık.

Mekanın ihtiyacı olan ısıtma ve soğutma kanallarının kurulumu, yangın tesisatlarının hidrantı, boru kaynağı ve hattı, yangın dolabı, NRS vana, kollektör sistemi montesi, havalandırma kanallarının kontrolleri ve bakımları, havalandırma borularının montesi gibi süreçleri başarıyla tamamlayarak projeyi sonlandırdık.

Vanity Nişantaşı

Nişantaşı’nın ünlü gece kulüplerinden biri olan Vanity Nişantaşı için chiller ve mekanik tesisat projesi hazırladık. İstanbul’un en iyi mekanlarından olan Vanity’e müşteri memnuniyeti yaratacak bir alt yapı oluşturduk.

Chiller Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kurumsal chiller soğutma sistemi çözümleri sunmak için kurulmuş olan firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis ağıyla kaliteli soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56