Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Hava Soğutmalı Chiller

hava soğutmalı chiller

Hava Soğutmalı Chiller Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Hava soğutmalı chiller, kondenseri hava ile soğuyan chillerler modelleridir. Üzerindeki fanlar yardımıyla kondanserden geçen gazı soğuturlar. Fanlar yardımı ile batarya yüzeyinde hava akışı sağlanarak ısı transferini gerçekleştirirler. Endüstriyel alanlarda istenen soğutmayı sağlayan hava soğutmalı chiller modelleri, güvenli kullanımı sayesinde avantajlı soğutma sunmaktadır.

Mükemmel enerji tasarrufuyla işletme maliyetlerini düşüren, hava soğutmalı chiller sistemleri, aynı zamanda kolay bakım imkanları ile kullanımda maksimum rahatlık sağlamaktadır.

En uygun hava soğutmalı chiller fiyatları ve tekliflerini sunarak chiller satışı yapan ekibimiz, satış sonrası hava soğutmalı chiller servisi hizmetleriyle de sizleri yalnız bırakmamakta, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Hava Soğutmalı Chiller Markaları

30 yıllık soğutma sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye çapında yaygın bayi ve servis ağımız ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek işletmeniz için en doğru hava soğutmalı chiller markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz hava soğutmalı chiller markaları:

hava soğutmalı chiller modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Hava Soğutmalı Chiller Üstün Özellikleri

Hava soğutmalı chiller modelleri AVM’lerde, yüksek soğutma gücü ihtiyacı olan üretim tesislerinde kolay kullanım, enerji verimliliği ve yüksek performansları nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca hava soğutmalı chiller sistemleri özellikleri:

  • Ekonomik çalışma sistemi vardır.
  • Yüksek soğuklarda dahi çalışır.
  • Elektrik giderlerini azaltır.
  • Yüksek basınçlara karşı kendini korur.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Akıllı kontrol sistemi vardır.
  • Kolay bakım yapılır.

Hava Soğutmalı Chiller Uygulama Alanları

Hava soğutmalı chiller modelleri, sıcak ve soğuk su şartlandırılmasına ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır. Özellikle endüstriyel işletmelerde ve konfor amaçlı hizmet veren işletmelerde kullanılan hava soğutmalı chiller kullanım alanları:

chiller soğutma sistemleri

Chiller Soğutma Sistemleri

Kurumsal ve bireysel Chiller modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56