Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Su Soğutmalı Chiller

su soğutmalı chiller

Su Soğutmalı Chiller Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Endüstriyel tesislerde soğutma ihtiyacını karşılayan su soğutmalı chiller, özellikle geniş üretim merkezlerinin ve işletmelerin kullandığı chiller sistemleridir. Çalışma prensibi olarak hava soğutmalı chiller modellerinden çok farkları yoktur. Nehir ya da göl kaynakları ile kullanılan su soğutmalı chiller sistemlerinde kondanserin iç hacminin bir kısmında soğutma kulesinden dönen su dolaşır, diğer kısmında ise kızgın buhar halindeki soğutucu akışkan bulunur. Böylece soğutma sağlanmış olur.

Hastanelerden gıda sanayisine kadar soğutma ihtiyaçlarını karşılayan su soğutmalı chiller modelleri, ekonomik ve tasarruflu yapısıyla tercih edilmektedir.

Su soğutmalı chiller fiyatları açısından Türkiye’nin en iyi chiller satışını yapan ekibimiz, satış sonrası su soğutmalı chiller servisi hizmetleriyle de sizlere tam destek sağlamakta; bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için bizi arayın…

Su Soğutmalı Chiller Markaları

Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağımız, geniş araç filomuz, deneyimli teknisyen ekibimiz ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek işletmeniz için en doğru su soğutmalı chiller markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz su soğutmalı chiller markaları:

su sogutmali chiller

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Su Soğutmalı Chiller Üstün Özellikleri

Su soğutmalı chiller yüksek enerji verimliliği ve güçlü soğutma sistemi sayesinde tüm işletmeler için avantajlı çözümler sunmaktadır. Su soğutmalı chiller sistemlerinin üstün özellikleri:

  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Çevre dostudur.
  • Dayanıklı ve güvenilirdir.
  • Yüksek soğuklarda dahi çalışır.

Su Soğutmalı Chiller Uygulama Alanları

Su soğutmalı chiller modelleri, soğuk su ihtiyacı olan tüm işletmelerde kolaylıkla kullanılmaktadır. Hava soğutmalı chiller modellerinden daha tasarruflu olan su soğutmalı chiller modelleri kullanım alanları:

chiller soğutma sistemleri

Chiller Soğutma Sistemleri

Kurumsal ve bireysel Chiller modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56