Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Heat Pump Chiller

heat pump chiller

Heat Pump Chiller Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Heat pump chiller, ev tipi ısı pompalarının daha büyük kapasiteli olanlarıdır. Yazın soğutma kışın ise ısıtma işlevi gören heat pump chiller modelleri, 4 yollu bir vana yardımıyla kompresörden gelen sıcak gazı soğutma isteniyorsa kondansere, ısıtma isteniyorsa evoparatöre gönderir. Böylece istenen sıcaklık değeri sağlanır.

Güçlü kapasiteleri ve mükemmel enerji tasarrufları ile endüstriyel mekanlarda kullanılan heat pump chiller, gelişmiş kapasitesi sayesinde avantajlı soğutma ve ısıtma sağlamaktadır.

Heat pump chiller fiyatları ve modelleri için sizlere en iyi fiyat garantili chiller satışı sunan ekibimiz, satış sonrası heat pump chiller servisi hizmetleriyle de kurumsal çözümler için bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel uygulamalar için bizleri arayın…

Heat Pump Chiller Markaları

Satış ve servis merkezlerimizle Türkiye çapında geniş ağımız, sektörel deneyimimiz, eğitimli ve uzman personelimiz ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek işletmeniz için en doğru heat pump chiller markasını almanızı sağlıyoruz. Satış ve servis sunduğumuz heat pump chiller markaları:

heat pump chiller modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Heat Pump Chiller Sistemleri Üstün Özellikleri

Konfor amaçlı ısıtma ve soğutma sağlanmak istenen işletmelerde, sanayilerde, iş merkezlerinde kullanılan heat pump chiller, kolay bakım rahatlığıyla da yıllarca güvenilirliğini sürdürmektedir. Heat pump chillerın özellikleri:

  • Yatırım maliyetlerini karşılar.
  • Sessiz çalışır.
  • Kurulumu ve bakımı kolaydır.
  • Kolay temizlenir.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Akıllı kontrol sistemi vardır.
  • Çevre dostudur.

Heat Pump Chiller Uygulama Alanları

Heat pump chiller modelleri, soğutma ve ısıtma istenen hastanelerden fabrikalara kadar farklı mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Tasarruflu ve her koşulda çalışabilen Heat pump chiller kullanım alanları:

chiller soğutma sistemleri

Chiller Soğutma Sistemleri

Kurumsal ve bireysel Chiller modelleri için keşif, satış ve servis hizmeti al.


Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56