Chiller Soğutma Sistemleri Su Soğutma Kulesi Klima Santrali Satış ve Servis Merkezi

Mini Chiller Avantajları – Ergonomik ve Kolay Montaj Chiller Soğutma

mini chiller

mini chiller

Hem kullanım hem de maliyet açısından chiller cihazların kullanmanın avantajları saymakla bitmez. Ancak birçok chiller cihazındaki sorun çok yer kaplamasıdır. İşte bu noktada devreye mini chiller cihazları girmektedir. Mini chiller avantajları ise neredeyse daha fazladır. Kolay kuruml, kolay montaj ve yüksek verimlilik bunlardan bir kaçıdır. Ayrıca mini chiller fiyatları açısından da oldukça makul bir cihazdır. Küçük alana sahip işletmelerin vaz geçilmezleridir.

Chiller cihazların bilindiği üzere su ve hava soğutmalı olmak üzere iki tipi vardır. Su soğutmalı chiller cihazlar hava soğutmalı cihazlardan oldukça daha verimlidir. Mini chiller cihazları da genelde su soğutmalı olarak çalışmaktadır. Ancak mini chiller avantajları olduğu gibi bazı dezavantajaları da vardır. Örneğin kapasitesi ve gücü normal olanlara göre daha azdır. Fakat yine de kullanım alanı açısından tercih edilen bir üründür ve tabi ki yatırım maliyetini kısa sürede karşılamaktadır.

Mini chiller soğutma sistemleri kullanım alanları ise enjeksiyon ve şişirme makinaları kalıpları, hidrolik yağı, ekstruderlar, sıcak formlama kalıpları, perdah makinaları, silindir merdaneler, metal işleme tezgahları, Extruder boru ve kablo makinaları, ayakkabı taban soğutma makinaları, matbaa makinaları, süt pastörizasyon cihazları, boya üretim silindirleri Branda çekme silindirleri Tekstil ve iplik sanayii ve muhtelif soğutma uygulamaları için idealdir. Kompakt dizayn, yüksek performans ve küçük hacmi ile dar alanlarda kolayca uygulanır.

Kolay Kurulum ve Taşınabilirlik

Mini chiller cihazlarının en önemli özelliği kolay kurulum ve taşınabilir olmasıdır. Bu özellikleri sebebiyle dar alanlı işletmelerde en çok tercih edilen modeldir. Kolay kurumu olması sayesinde de çok çabuk hizmet vermeye başlamakta ve yatırım maliyetini hemen kazandırmaktadır.

Her Mekana Uyum ve Konfor

Birçok farklı sektörde uyumu ve konforu sayesinde kolayca uygulanabilmektedir. Hem kapladığı alandan hem de enerji tüketimi konusunda tasarruf sağlaması önemli özelliklerindendir. Ayrıca mini chiller fiyatları açısından da uygun bir ürün olmas nedeniyle konforu iki katına çıkarmaktadır.

Basit Soğutma Sistemi Çözümleri

Mini su soğutucu cihazları tasarruf yapmak isteyen ve soğutma ihtiyacına gereğinden fazla ihtiyacı olmayan işletmeler için basit çözümler sunmaktadır. Mini chiller kapasite açısından da kullanıcılarını tatmin etmektedir.

Mini Chiller Soğutma Sistemi Fiyatları

Mini cihlelr fiyatları bulunduğunuz şehre ve ürünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda bakım hizmetleri de çok önemli olduğundan bakım servisinin ücreti de Mini su soğutucu cihazların fiyatını etkilemektedir. Ancak tahmini olarak 10 bin tl civarındadır.

Mini chiller soğutma sistemi fiyatları hakkında bilgi almak ve projelerinize uygun chiller sistemlerini edinmek için uzman satış ekiplerinden yararlanmanız gerekir. Projelerinize özel chiller uygulamaları için verim sağlayacak  çözümler sunulmaktadır.

Hemen Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır!+90 (212) 923 11 56